euforion portal

Newsletter
banner
banner
Akcie
 

Fashion Editorial_workshop

 

Chcete mať vo svojom portfóliu fotografie ako z módneho časopisu? V tom prípade je práve pre vás určený workshop, na ktorom bude lektorovať ten najpovolanejší – výrazný módny fotograf Robert Vano.

Chcete mať vo svojom portfóliu fotografie ako z módneho časopisu? V tom prípade je práve pre vás určený workshop, na ktorom bude lektorovať ten najpovolanejší – výrazný módny fotograf Robert Vano. V minulosti pred jeho objektívom stáli mnohé supermodelky, jeho fotografie obleteli svet na titulkách prestížnych časopisov Harper’s Bazaar, Elle, Vogue či Cosmopolitan a ktorý žil a pracoval v módnych metropolách ako je Paríž či New York. Teraz sa bude venovať účastníkom workshopu FASHION EDITORIAL, ktorých prevedie zákulisím tvorenia tých najúchvatnejších módnych editoriálov a glamour foto.

Módny foto editoriál nie je len jednoduchý súbor snímok štýlovo oblečených modeliek. Módny editoriál je hrou, ale aj trendsetterom. Ak chcete spoznať tvorbu módnych foto editoriálov a glamour foto, príďte na workshop FASHION EDITORIAL s tým najpovolanejším – uznávaným fotografom Robertom Vanom.

Výrazný módny fotograf Robert Vano vám na základe svojich bohatých skúseností prezradí tajomstvá dobrého módneho editoriálu. Dve modelky a jeden model upravení v klasickom ležérnom ale aj extravagantnom štýle, vám budú pózovať v krásnom prostredí nášho exkluzívneho partnera Art Hotel Kaštieľ v Tomášove. Budete môcť pozorovať Roberta Vana pri práci kedy sám vytvorí sériu fotografií – foto editoriál pre magazín a možnosť otvorene diskutovať o svojich snímkach. Naučíte sa ako zhmotniť svoju predstavu – svoj svet do fotografie.

Miesto konania akcie: Art Hotel Kaštieľ - Tomášov

Termin: 31.3. 2013 

http://www.robertvanogallery.com/2012/11/fashion-editorial-workshop-s-robertom-vanom-v-kastieli-toma


Ohodnoťte:
0%

Hodnotené 50 krát.

Žiadne komentáre ku článku.

nový Pridaj nový komentár
Združenie euforionAdminwebdesign by CREAS